Tuna shfaqet mahnitëse në imazhet e fundit

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Maj, 2023 14:28

Tuna shfaqet mahnitëse në imazhet e fundit

Këngëtarja simpatike nga Shkupi, Tuna Sejdiu është rikthyer së fundmi në skenën muzikore pas një periudhe të pauzuar që ka pasur.

Përveç angazhimeve të saj, Tuna është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me fansat e saj të shumtë imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, këngëtarja ka sjell për fansat disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet mjaft atraktive me grim perfekt e me një veshje shumë ngjyrëshe.

Flokët e valëzuara e bënë këngëtaren të duket tejet tërheqëse.

“Nëse të shpoj, a të rrjedh gjak”, ka shkruar bukuroshja në Instagram krahas fotove të publikuara.

Kujtojmë se Tuna është nëna e dy djemve.

Këngën e fundit që ka publikuar Tuna është në bashkëpunim me reperin Cozman dhe mban titullin “I huaj”.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Maj, 2023 14:28