U bënë sikur janë zënë, Stresi flet për Noizyn: Ishte ideja e të dyve, familjarët na telefononin

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Maj, 2023 19:47

U bënë sikur janë zënë, Stresi flet për Noizyn: Ishte ideja e të dyve, familjarët na telefononin

Noizy dhe Stresi së fundi kanë sjellur bashkëpunimin e tyre.

Ky projekt u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Por, para publikimit të projektit ata i bënë një “prank” publikut shqiptar.

Dyshja hoqën njërit-tjetrin nga ‘Instagrami’ e thumbonin përmes storjeve.

Së fundi lidhur me këtë ka folur Stresi tek “E diell”.

Ai tha se pas këtyre situata e telefonin shumë dhe se familjarët merakoseshin.

Reperi gjithashtu zbuloi se kjo ishte ideja e të dyve./Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Maj, 2023 19:47