U rikthye pas 9 muajsh, flet Arbër Zeneli

Desk
By Desk March 3, 2020 20:12

U rikthye pas 9 muajsh, flet Arbër Zeneli

Futbollisti kosovar u rikthye fundjavën që shkoi në ekipin e parë të Reimsit pas lëndimit që e la jashtë për plot nëntë muaj

Arbër Zeneli ndihet i lumtur që i dha fund periudhës së errët, shkruan Gazeta Express.

Ylli kosovar u rikthye fundjavën që shkoi duke luajtur me ekipin e parë të Reimsit, ndërsa një javë më parë kishte luajtur edhe për ekipin e rezervistëve.

Përfaqësuesi kosovar është entuziast dhe mezi pret ta rikthejë formën ideale.

Ai ishte lënduar rëndë në muajin qershor të vitit të kaluar në ndeshje me Malin e Zi në Podgoricë, e vlefshme për kualifikimet e Euro 2020.

 “9 muaj që nga ndeshja ime e fundit dhe 8 muaj nga operimi. I vendosur ta shoh se çka do të sjellë e ardhmja”, ka shkruar Zeneli në rrjetet sociale.

Desk
By Desk March 3, 2020 20:12