Varane nuk largohet nga Reali

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka April 4, 2020 20:01

Varane nuk largohet nga Reali

Real Madridi nuk e ka ndërmend ta lejojë largimin e mbrojtësit Raphael Varane.

Sipas mediave spanjolle, klubi madrilen llogarit në shërbimet e mbrojtësit dhe dëshiron ta mbajë në skuadër.

Madje “Mbretërit” po planifikojnë t’ia vazhdojnë kontratën qendërmbrojtësit. Kontrata aktuale e Varanes skadon në vitin 2022.

Interesim për shërbimet e 26-vjeçarit ka shprehur Manchester City.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka April 4, 2020 20:01