Vera 2017 | Hotel Bonita në Durrës, oferta më e qëlluar e sezonit turistik

Vera 2017 | Hotel Bonita në Durrës, oferta më e qëlluar e sezonit turistik

Agjencia Turistike “Traveller’s Point”, me seli në Tiranë, Gostivar dhe Sarandë, për sezonin turistik Vera 2017, sjellë ofertën sencazionale me çmim marramendës për vetëm 291 euro, përfshi akomodim në hotel 7 netë, dy  vakte ushqim (mëngjes dhe darkë), pishina, plazhi, WI-FI, dhe parking falas. 

Image result for hotel bonita durres

Bëhet fjalë për Hotel Bonita që ndodhët në Durrës, respektivisht mes Gjelberimit te pishave, Bregut te Detit dhe Komfortit te Ndertesave Luksoze.

Image result for hotel bonita durres

I vendosur ne nje pozicion strategjik ne pjesen perendimore te rruges dytesore Durres-Kavaje ne zonen turistike te Golemit. Prane detit dhe me nje distance prej 8 km nga Qendra, Porti dhe vendet historike te qytetit te Durresit, 38 km nga Aeroporti Rinasit dhe 44 km nga kryeqyteti Tirane.

Ne Kompleksin Turistik “BONITA” do te gjeni sherbime te tilla si: Bar,Restorant,Pizzeri,Fast-Food,Diskoteke,Salle Konferencash,Salle Dasmash,Market,Hotel,Apartamente dhe Garsoniere, Parking, Gjelberimin e nje Parku te Mrekullueshem, Plazh Privat,Kend Lojrash per Femije, Free Internet (wireless) Ne Kompleksi Turistik “BONITA” do te gjeni nje Staff miqesor dhe te perkushtuar.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Gusht 3, 2017 11:08

REKLAMA