VERA 2017 | Kompleksi Gjilani – Ksamil, vendi ideal për pushime verore | VIDEO

VERA 2017 | Kompleksi Gjilani – Ksamil, vendi ideal për pushime verore | VIDEO

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik “Gjilani” në Ksamil të Sarandës.

Kompleksi Gjilani, është i vendosur në njëren nga pjesët më të bukura të Ksamilit. Ai gjendet shumë pran detit dhe natyrës. Resorti i këtoj hoteli, me pronar Selver Xhelili ofron mundësi për të kaluar pushime të paharrueshme! Resorti ofron mundësi argëtimi dhe kënaqësie për të rinjt, çifte dhe familjarë.

Ju mund të çlodheni në pishinën e hotelit, të relaksoheni në qendren e saunës dhe të zhvilloni aktivitete sportive.

Për fëmijet ofrohet një këndlojrash, të mësojnë dhe të njohin miq të rinj.

Hoteli operon me shërbime ekskluzive. Ai servir vaktet kryesore nga kuzhina vendase, mesdhetare dhe ajo ndërkombëtare, gjithashtu ju d të gjeni ushqime të lehta dhe të shpejta si pite, pizza etj.

Restauranti ndodhet në ambientet pranë pishinës dhe ju ofron ushqime si pizza, pite, sallata, produkte të zgarës dhe ëmbëlsira. Aty ju mund të kaloni edhe një mbrëmje të kendshme dhe të paharrueshme.

Gjithashtu, ky Kompleks turistik është vend ideal për të pushuar.

Po ashtu, Kompleksi ju mundëson të bëni edhe shëtitje me autobusin e tyre gratis.

Pra, mos humbni kohë, sepse koha është e çmuar!

Vendi juaj për pushime të paharrueshme është Kompleksi turistik Gjilani-  Ksamil –Sarandë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Gusht 3, 2017 10:39

REKLAMA