Veshjet tradicionale i shkojnë tej mase Fjollës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Janar, 2023 20:28

Veshjet tradicionale i shkojnë tej mase Fjollës

Fjolla Svirca në çdo kohë duket perfektë me pozat që publikon.

Në shume aspekte shihet që ka një stil perfekt dhe shkëlqen tej mase, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, me dallam të arit dhe rregullimin perfekt gruaja e Albanit shkëlqen tej mase.

Se sa bukur duket binduni me pamjen e saj.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Janar, 2023 20:28