Vetura përfundoi në një lokal, ka të lënduar

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Korrik, 2022 23:16

Vetura përfundoi në një lokal, ka të lënduar

Një vetaksident ka ndodhur në Prishtinë të dielën rreth orës 21:15.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Agron Borovci, zëdhënës i Policë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.

Ka treguar se vetura ka përfunduar në në një lokal, duke shkaktuar kështu dëme materiale.

Pos kësaj ka edhe të lënduar, dy persona kanë marrë kështu trajtim mjekësor pas lëndimeve.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Korrik, 2022 23:16
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.