Visar Ganiu pranon mandatin e ri për kryetar të Çairit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 12:20

Visar Ganiu pranon mandatin e ri për kryetar të Çairit

Komisioni Komunal Zgjedhorë sot ka dorëzuar certifikatat për këshilltarët e ri si dhe mandatin e ri për kreun e Komunës së Çairit, Visar Ganiu, përcjell TV21. Pas ceremonisë, Ganiu falënderoi qytetarët dhe theksoi se do të jetë kryetar i të gjithë banorëve të kësaj komune, pa dallime.

“Zotohem para jush se do e jap maksimumin, siç e kam dhënë katër vitet e kaluara me mbi 200 projekte të realizuara. Kam qenë kandidat i BDI-së dhe i koalicionit me LSDM, por nga ky moment Visari Ganiu është kryetar i gjithë banorëve të Çairit dhe do të jetë i barabartë për të gjithë banorët, qytetarët. Dera e komunës do të jetë 24/7 për të gjithë qytetarët”, tha mes tjerash Ganiu.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 12:20

28
Nën
Çmimi i benzinave ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 1,5 denarë, përcjell TV21....
28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...