Vjehrri rrahu renë në Pejë, arrestohet nga policia

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 29 Shtator, 2022 22:05 Updated

Vjehrri rrahu renë në Pejë, arrestohet nga policia

Një raste dhune në familje ka ndodhur në qytetin e  Pejës.

Arbresh.info ka mësuar se vjehrri ka rrahur renë e tij.

Ndërsa, lidhur me këtë raste arbresh.info ka kontaktuar zëdhënësin i Prokurorisë Themelore të Pejës, Shkodran Nikçi i cili tha se i dyshuari është ndaluar për 48 orë.

“Një i moshuar dyshohet se ka kryer veprën penale “Dhunë në familje” dhe me urdhër të Prokurorit është ndaluar për 48 orë”, tha ai./arbresh.info/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 29 Shtator, 2022 22:05 Updated

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...