Vjen reagimi i parë i Encës pas lirimit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 18 Shtator, 2023 22:28

Vjen reagimi i parë i Encës pas lirimit

Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale prej se u lirua, pas arrestimit nga policia e Tiranës.

Këngëtarja ishte arrestuar më 12 shtator, pasi në ballkonin e shtëpisë së saj ishin gjetur disa vazo të mbjella me kanabis.

Para disa ditësh, Gjykata e Tiranës e liroi Encën duke i caktuar masën “detyrim paraqitjeje”, ndërsa të hënën ka ardhur reagimi i saj në InstaStory.

(Foto: Instagram/enca)

Fillimisht, këngëtarja e ka publikuar një simbol të zemrës për të vazhduar me falënderimin e saj për mbështetjen që i është bërë nga fansat.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova”, shkruan në postimin e saj.

Porse nuk ka munguar edhe një ironizim. Enca e ka shpërndarë edhe një fotografi të saj, në të cilën ka vënë në plan të parë gjoksin duke shkruar: “Ma paskan studiuar ballkonin”. /Telegrafi/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 18 Shtator, 2023 22:28
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.