Vlorë/ Sherr mes disa personave, 2 të plagosur

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Gusht, 2022 21:04

Vlorë/ Sherr mes disa personave, 2 të plagosur

Në spitalin e Vlorës sot janë paraqitur për ndihmë mjekësore shtetasit A. B., 38 vjeç dhe K. A., 42 vjeç, të cilët dyshohet se janë konfliktuar fizikisht, për motive të dobëta, me tre shtetas të tjerë, ende të paidentifikuar, në plazhin e quajtur “Vega”, Vlorë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e personave të tjerë të përfshirë në konflikt./tvklan.al

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Gusht, 2022 21:04