VMRO – DPMNE: Fakti i ditës – Nikolla Dimitrov i përfshirë në rastin “Reket”

Desk
By Desk December 25, 2019 21:34

VMRO – DPMNE: Fakti i ditës – Nikolla Dimitrov i përfshirë në rastin “Reket”

VMRO-DPMNE përmes një komunikate ka publikuar fakte të cilat e kanë shënuar, sipas kësaj partie ditën e sotme:

1. Nikolla Dimitrov është i përfshirë në aferën Reket.

2. Zoran Zaev po ikën nga zgjedhjet. Ai është i frikësuar për humbja e zgjedhjeve.

3. 300 vendime për ri-shpërndarje në DSK-së për një ditë.

4. Partizim i ELEM-it, 200 punësime të reja.

5. 400 mjekë janë larguar nga Maqedonia në 6 muajt e parë të këtij viti, dhe Venko Filipçe kurdis tenderë.

FLAKA

Desk
By Desk December 25, 2019 21:34