VMRO-DPMNE pyet se pse janë dhënë 40 milionë euro për licenca | Flaka Tv

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 18 Shtator, 2023 21:46

VMRO-DPMNE pyet se pse janë dhënë 40 milionë euro për licenca | Flaka Tv

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 18 Shtator, 2023 21:46
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.