VMRO: Rritja e energjisë elektrike, manipulim i LSDM-së

VMRO: Rritja e energjisë elektrike, manipulim i LSDM-së

VMRO-DPMNE reagoi ndaj njoftimit të Komisionit Rregullator të Energjetikës se çmimi i energjisë elektrike do të rritet.

VMRO beson se LSDM manipuloi qytetarët me këtë rritje që u paralajmërua edhe para zgjedhjeve.

Sipas tyre, paratë nga energjia elektrike e rritur do të shkojnë në ELEM dhe MEPSO.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 31 Korrik, 2020 17:14

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.