Wales – Irani, formacionet zyrtare

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 10:19

Wales – Irani, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Uellsi – Irani, e vlefshme për fazën e grupeve të Kupës së Botës.

Të dyja skuadrat gjenden në grupin B, së bashku me Anglinë dhe ShBA.

Uellsi në ndeshjen e parë u ndal në barazim, kurse sot do ta synojë vetëm fitoren ndaj një Irani që s’e nisi mirë këtë kampionat, pasi humbi 6-2 ndaj Anglisë.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare të të dyja skuadrave.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 10:19

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...