Werner te Liverpooli? Kjo është përgjigja e Klopp-it

Werner te Liverpooli? Kjo është përgjigja e Klopp-it

Timo Werner është një nga sulmuesit më të spikatur që mund të përfundojë te Liverpooli gjatë verës.

Mediat në Angli e kanë bërë fakt të kryer gjetjen e marrëveshjen mes sulmuesin.

Leipzigu pritet të përfitojë rreth 50 milionë sterlina nga kjo lëvizje. Jurgen Klopp së fundmi ka reaguar në një intervistë duke mos e mohuar interesimin, transmeton KJ.

“Nuk kam asgjë për të thënë në lidhje me këtë çështje. Ajo që dua të them është që më pëlqen kur lojtarët janë pozitivë dhe nuk thonë gjëra të tipit: ‘Është klubi i fundit që do të shkoja’. Është gjë e mirë, por asgjë më tepër për të thënë”, deklaroi Klopp.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 28 Shkurt, 2020 19:58

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.