Xhensila çmend të gjithë me vallëzim sensual

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Shkurt, 2024 20:53

Xhensila çmend të gjithë me vallëzim sensual

Xhensila këto ditë po komentohet jetën e saj private.

Por, siç shihet asaj nuk po i interesojnë shumë llafet që po qarkullojnë,shkruan “Kosovarja”.

Ajo në një mbrëmje muzikore çmendi të gjithë me vallëzimin e saj sensual.

Veshja provokuese që ajo po bën, të bën të harrosh që ajo nuk ka pak muaj që ka lindur.

Një mami si Xhensila është për tu marrë shembull për linjat dhe guximin që ka.

https://www.instagram.com/reel/C29nYHKtExS/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=500&rd=https%3A%2F%2Fwww.kosovarja-ks.com&rp=%2Fxhensila-cmend-te-gjithe-me-vallezim-sensual%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1487.8999999761581%7D

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Shkurt, 2024 20:53

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare