Ylber Sela: Duhet të gjithë të angazhohemi për rrugën evropiane

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 29 Shtator, 2022 20:59

Ylber Sela: Duhet të gjithë të angazhohemi për rrugën evropiane

Në emisionin Klan Debat analisti Ylber Sela tha se duhet të gjithë të angazhohemi për rrugën evropiane.

”Tek un kur vinin studentët një numër i vogël dinin për Unionin Evropian dhe duhej të spjegoja sipas programit, pra për këtë duhet të kontriboj edhe qeveria. Duhet gjithë të punojmë për atë sepse e ardhmja jonë është Evropa” – deklaroi Ylber Sela. /KlanMacedonia/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 29 Shtator, 2022 20:59

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...