Yll Limani bën tatuazh të ri dhe ia dedikon muzikës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 23:36

Yll Limani bën tatuazh të ri dhe ia dedikon muzikës

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjete sociale.

Ai shpesh publikon imazhe e video të ndryshme me fansat duke mos munguar edhe me disa gjëra nga përditshmëria.

Përmes një postimi të shpërndarë në InstaStory, krijuesi i hitit “Buzët e kuqe” ka bërë një notë muzikore duke e përcjellë me një ‘emoji’ duke buzëqeshur.

Kjo vjen pasi Ylli tashmë e ka dëshmuar se është shumë i lidhur me muzikën, meqenëse është një nga yjet më të kërkuar në treg.

I njëjti edhe këtë vit ka qenë shumë i angazhuar me mbrëmje e koncerte, derisa solli një sërë këngësh të suksesshme.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 23:36

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...