Ylli i “Game of Thrones” inspirim për modën

Ylli i “Game of Thrones” inspirim për modën

Aktorja britanike Emily Clarke, e cila fitoi famë botërore me rolin e Daenerys Targaryen në “Game of Thrones”, ka promovuar me zell një projekt të ri filmik, komedinë “Last Christmas”, dhe ka lënë një shfaqje mbresëlënëse të modës kombinime.

Më poshtë, ju sjellim disa nga kombinimet e saj të veshjeve që mund të shërbejnë si frymëzim.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 6 Nëntor, 2019 23:01

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.