Zaev pritet me duartrokitje dhe brohoritje në selinë e LSDM-së

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 21:19

Zaev pritet me duartrokitje dhe brohoritje në selinë e LSDM-së

Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev sot në selinë e partisë është pritur me duartrokitje dhe brohoritje. Të pranishmit gjatë arritjes së Zaev në ambientet e selisë kanë bërtitur “Zoki,Zoki,Zoki”.

Ndryshe, LSDM-ja po mba mbledhjen e Këshillit Ekzekutiv dhe atij Qendror, për të diskutuar për gjendjen politike në vend, por edhe për dorëheqjen e paralajmëruar nga kryeministri Zoran Zaev.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 21:19

28
Nën
Çmimi i benzinave ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 1,5 denarë, përcjell TV21....
28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...