Zbuloni pikën e dobët të mbretëreshës Elizabeth

Zbuloni pikën e dobët të mbretëreshës Elizabeth

Mbretëresha e Anglisë është dhe një ndër figurat më të rëndësishme botërore që është në vëmendje të të gjithëve.

Sipas mediave ndërkombëtare Elizabeth shpenzon shumë kohë pranë stërnipit të saj, Princ George.

I vogli e thërret mbretëreshën “Gan Gan”. Madje sa herë vogëlushi qëndron brenda pallatit mbretëror, Elizabeth e mbulon George me dhurata në shtratin e tij.

Me siguri mbretëresha ka rezervuar surpriza fantastike për ditëlindjen e 6-të të djalit të Kate dhe William.

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 23 Korrik, 2019 22:55

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.