Zëdhënësi i BESËS paralajmëron edhe “surpriza” të tjera për Zaevin

Zëdhënësi i BESËS paralajmëron edhe “surpriza” të tjera për Zaevin

Zëdhënësi i Lëvizjes Besa, Elmedin Memishi, pas pritjes që ia bën dega e Besës në Tetovë Zoran Zaevit, ka reaguar duke thënë se do të kenë edhe surpriza tjera për kryeministrin, duke nënvizuar se herave tjera, pritja do të bëhet pak më ndryshe.

“Përsëri një surprizë t’vogël për Zaevin nga BESA në Tetovë. E pata paralajmëruar më herët, surprizat sa i’a kanë filluar dhe nuk do të ndalen këtu. Shihemi përsëri por në një mënyrë pak më ndryshe!😁✌“, ka shkruar zëdhënësi Memishi në Facebook.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 12 Nëntor, 2019 21:50

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

Marketing politik