Zejdi: Afrim Gashi është sjellur para aktit të kryer!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 22:26

Zejdi: Afrim Gashi është sjellur para aktit të kryer!

Skender Rexhepi nga Alternativa ka komentuar edhe fotografinë e publikuar të premten mbrëma nga kreu i DPMNE-së, Hristijan Mickoski. Zejdi në ClickPlus tha se Afrim Gashi, kryetar i Alternativës në atë fotografie është gjendur para aktit të kryer.

“Një grup njerëzish kanë vendosur në një foto ku është edhe kryetari im (Afrim Gashi kryetar i Alternativës) i cili besoj se më shumë është gjendur në atë pozitë, sepse e kanë sjellë para aktit të kryer, por megjithatë është qëndrim i tij”, tha Zejdi në ClickPlus në TV21.

Kujtojmë se nëpërmjet fotografisë të premten natën vonë u paralajmërua edhe shumica e re parlamentare nga VMRO-DPMNE./TV21

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 22:26

09
Dhj
Pas relativizimit të zërave se Aleanca për Shqiptarët do të bëhet pjesë e qeverisë si...
09
Dhj
Në Ditën Ndërkombëtare të Luftës Kundër Korrupsionit, AlternAtivA edhe një herë e riafirmon përcaktimin e...
09
Dhj
Arben Taravari, u.d. Kryetar i ASH-së Përshëndes deklaratat e forta dhe hapat vendimtare të ndërmarra...
09
Dhj
Në Ditën Ndërkombëtare të Luftës Kundër Korrupsionit – 9 Dhjetori, zëvendësja e kryetarit të Qeverisë...