Zejdi: Afrim Gashi është sjellur para aktit të kryer!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 22:26

Zejdi: Afrim Gashi është sjellur para aktit të kryer!

Skender Rexhepi nga Alternativa ka komentuar edhe fotografinë e publikuar të premten mbrëma nga kreu i DPMNE-së, Hristijan Mickoski. Zejdi në ClickPlus tha se Afrim Gashi, kryetar i Alternativës në atë fotografie është gjendur para aktit të kryer.

“Një grup njerëzish kanë vendosur në një foto ku është edhe kryetari im (Afrim Gashi kryetar i Alternativës) i cili besoj se më shumë është gjendur në atë pozitë, sepse e kanë sjellë para aktit të kryer, por megjithatë është qëndrim i tij”, tha Zejdi në ClickPlus në TV21.

Kujtojmë se nëpërmjet fotografisë të premten natën vonë u paralajmërua edhe shumica e re parlamentare nga VMRO-DPMNE./TV21

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 22:26
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.