Zejdi: Sela e pershpejtoi punën dhe në fund dështuam

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 22:09

Zejdi: Sela e pershpejtoi punën dhe në fund dështuam

Deputeti Skender Rexhepi – Zejdi sonte ishte i pranishëm në ClickPlus.

Zejdi u shpreh se Ziadin Sela ishte ai i cili e thirri mbledhjen për ta rrëzuar qeverinë.

“Ziadin Sela ishte ai i cili na thirri në mbledhje. Ne te gjithë ju përgjigjëm ftesës së tij duke menduar se do të kemi sukses. Ne patëm ulje dhe në fund dështuam”, është shprehur Skender Rexhepi.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 22:09
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.