Zeqiri: Unë bëj shkollë, nuk bëjë politikë!

Redaksia
By Redaksia 28 Nëntor, 2022 21:40

Zeqiri: Unë bëj shkollë, nuk bëjë politikë!

Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi ai falënderoi liderine BDI, Ali Ahmeti, përcjell agjencia e lajmeve INA.

“Karriera ime përplot sfida, githmonë ka qenë e orientuar drejt idealit.

Nuk kam kursyer asgjë dhe askënd në foltoren e parlamentit për barazinë tonë dhe nuk do të kursej.

Unë do i falënderohem çdonjërit që do të më ndihmoj ta bëjmë “Nënë Terezën”- Universiteti i parë Shqiptarë elitar në kryeqendrën e Maqedonisë së Veriut, që tashmë po frymon lirshëm në ish-kazermën e Shkupit.

Gēzuar!”, ka shkruar Zeqiri. (INA)

Redaksia
By Redaksia 28 Nëntor, 2022 21:40