Zgjidhet kryesia e ngushtë e degës së BDI në Vrapçisht

Zgjidhet kryesia e ngushtë e degës së BDI në Vrapçisht

Të premten në selinë e degës së BDI në Vrapçisht u mbajtë Mbledhja konstituive e degës së Bashkimit Demokratik për integrim Dega-Vrapçisht, njofton Flaka

Me këtë rast është bë zgjedhja e kryesisë së ngushtë. Për Nënkryetarë u zgjodhën Ejup Jahja dhe Fikret Zenuni. Sekretar u zgjodh Kujtim Fetai ndërsa  arkëtar Fadil Asani.

Kujtojmë që në kuvndin zgjedhor, kryetar dege u zgjodh, Bajram Kadrija. Flaka

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 2 Nëntor, 2019 08:27

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.