Zihet me të dashurin dhe shkakton aksident me 130 km/h, infermierja vret 5 persona

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Gusht, 2022 21:40

Zihet me të dashurin dhe shkakton aksident me 130 km/h, infermierja vret 5 persona

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në Los Angeles të SHBA-së. Një grua 40-vjeçare kaloi me të kuqe në semafor, me një shpejtësi rreth 130 km/h, duke u përplasur me disa makina, të cilat morën flakë.

Nga ky aksident ndërruan jetë 5 persona.

Mendohet se shkaktarja e aksidentit është infermiere, e cila sapo ishte zënë me të dashurin e saj.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Gusht, 2022 21:40