Zjarr i madh në Kozle, dëgjohen dy shpërthime

Zjarr i madh në Kozle, dëgjohen dy shpërthime

Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme.

Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të gazit dhe vendi ka marrë flakë.

Njësia kundër zjarrit ka intervenuar menjëherë, dhe thonë se nuk ka rrezik për përhapje të zjarrit.

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 10 Shtator, 2019 23:18

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.