Zjarr në një objekt në Sllatinë, nuk ka viktima

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 30 Korrik, 2022 21:59

Zjarr në një objekt në Sllatinë, nuk ka viktima

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një objekt në Sllatinë Informon Tetovasot.

Ekipet e zjarrëfikësve sapo kanë arritur në vendngjarje dhe po punojnë në shuarjen e zjarrit në një terren të vështirë dhe me shumë objekte të tjera përreth . Nuk ka viktima në njerëz në ndërkohë që nuk dihen shkaqet që sollën atë.Tetovasot

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 30 Korrik, 2022 21:59