Zv.drejtori Nura: Strugës ia rikthejmë pishinën

Zv.drejtori Nura: Strugës ia rikthejmë pishinën

Izmit Nura,zv/drejtori i Agjensionit për Rini dhe Sport i cili ishte prezent bashkë me lidershipin e BDI-së në përurimin e sallës sportive në Llabunishtë ka paralajmëruar një investim kapital për Strugën, njofton Struga Lajm, transmeton Flaka

“Vazhdojmë me projektin e radhës,së shpejti fillojnë punimet ,Strugës ja rikthejm pishinën”,ka paralajmëruar Nura.

Pishina e Strugës prej vitesh ka dregraduar në një objekt të braktisur si pasoja e mungesës së Investimit dhe kujdesit.

Nura bashkë me liderin e BDI-së dhe funksionarë të tjerë partiak e shtetëror, mori pjesë në inaugurimine sallës së re sportive në Llabunisht të Strugës. Flaka 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 13 Shtator, 2019 23:06

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.