ZYRTARE: Pep Guardiola rinovon kontratën me Manchester Cityn

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 23 Nëntor, 2022 11:24

ZYRTARE: Pep Guardiola rinovon kontratën me Manchester Cityn

Trajneri i njohur spanjoll ka vendosur të vazhdojë kontratën e tij me klubin e madh anglez edhe për dy vite nga kontrata aktuale.

Manchester City ka njoftuar për rinovimin e kontratës së tij para pak çasteve.

“Udhëtimi vazhdon… Kemi kënaqësinë të njoftojmë se Guardiola ka nënshkruar një kontratë të re dyvjeçare”, njofton Manchester City.

Ja njoftimi:

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 23 Nëntor, 2022 11:24

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...