Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Hashim Thaçi"

Thaçi porosi nga Haga për PDK-në: Qëndroni të bashkuar, unë sfidën e tejkaloj

Thaçi porosi nga Haga për PDK-në: Qëndroni të bashkuar, unë sfidën e tejkaloj

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, njëherit ish-kryetar i Partisë Demokratike, sot nga Haga u ka dërguar një mesazh aktivistëve dhe zyrtarëve të subjektit që e drejtonte. Këtë e bëri të ditur, kryetari i Skënderajt, Fadil Nura, gjatë një paraqitje të

Read Full Article
Gazetari Zeka publikon fotografi të Hashim Thaçit

Gazetari Zeka publikon fotografi të Hashim Thaçit

Gazetari Milaim Zeka e ka quajtur ish-presidentin Thaçi buldozer. Në një postim në profilin e tij në Facebook, Zeka thotë se pas ish-presidentit Rugova, Thaçi është buldozeri më i madh i politikës së jashtme të Kosovës. Me ç’rast ka publikuar

Read Full Article
Edi Rama viziton Hashim Thaçin në burgun e Hagës

Edi Rama viziton Hashim Thaçin në burgun e Hagës

Kryeministri Edi Rama ka shkuar këtë të martë në burgun e Hagës, ku ka vizituar ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin. Rama ka postuar një video në “Facebook” pamjet teksa futet ne ambientet e qelisë së Hagës. Takimi ka nisur që

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare