Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

Butrint Imeri mbrëmë martoi vëllain.Për këtë ai ka postuar disa foto në rrjetet sociale, derisa tregoi që vëllai i tij Shkumbini do të martohet me Florenan që tani është zyrtarisht edhe kunata e tij. ”Urime për çiftin ma t’ri”, ka

Read Full Article
Beatrix Ramosaj kërkon ndihmë, ofron shumën 2000 euro si shpërblim

Beatrix Ramosaj kërkon ndihmë, ofron shumën 2000 euro si shpërblim

Beatrix Ramosaj, ka postuar një fotografi të një qeni të humbur. Këngëtarja duket tejet e shqetësuar me humbjen e qenushit. Ajo shkruan ndër tjera : “Ne zonen e Parkut të Ligenit ka humbur ky qen në foto. Quhet Maksi. Nëse

Read Full Article
Fero paralajmëron histori në muzikë, “diss-irat” reperët: “Baba” i vërtetë, lene krejt se edhe disa ditë ska hajër më

Fero paralajmëron histori në muzikë, “diss-irat” reperët: “Baba” i vërtetë, lene krejt se edhe disa ditë ska hajër më

Fero është njëri nga reperët më të komentuar të estradës shqiptare. Ajo çka e bën reperin të komentuar janë deklaratat e veprimet e tij të çuditshme, shkruan lajmi.net. Së fundi, ai ka paralajmëruar se bashkë me reperin The Mike, do

Read Full Article
Çfarë po “zihet” mes Romeos dhe Ledrit?

Çfarë po “zihet” mes Romeos dhe Ledrit?

Ledri Vula është një nga personazhet publike që shumë pak i preferon intervistat. Por këtë herë duket se diçka ka ndryshuar, shkruan “Kosovarja”. Ai shihet me Romeo Veshaj, duke darkuar së bashku në një nga lokalet në Tiranë. A do

Read Full Article
Pas humbjes së gjyqit me Johnny Depp, Amber Heard zbulon nëse do i rikthehet aktrimit ose jo

Pas humbjes së gjyqit me Johnny Depp, Amber Heard zbulon nëse do i rikthehet aktrimit ose jo

Pas gjyqit të famshëm me Johnny Depp, Amber Heard u zhvendos në Malaga, ku qëllimi kryesor i saj ishte të largonte vajzën nga jeta dhe trazirat e Hollyëood. Së fundmi, ajo ka zhvilluar edhe një video live në Tik Tok,

Read Full Article