“Bisha” franceze e informon Xavi-n se nuk dëshiron të luaj si mbrojtës i djathtë

“Bisha” franceze e informon Xavi-n se nuk dëshiron të luaj si mbrojtës i djathtë

Ylli francez, Jules Kounde e ka informuar Xavi-n (menaxher i FC Barcelona) se ai nuk preferon te luaj si mbrojtes i djathte. Duket qarte se ai deshiron te luaj ne qender te mbrojtjes. Siç duket mbrojtja e FC Barcelona kete

Read Full Article
Ferran Jutgla në 8 ndeshjet e fundit…

Ferran Jutgla në 8 ndeshjet e fundit…

Ish-lojtari i FC Barcelona-s, Ferran Jutgla ne 8 ndeshjet e fundit me Club Brugge ka shenuar: 8 gola dhe 2 asiste. Ky lojtar eshte tjeshte nje talent me potencial te larte, dhe ne te ardhmen mund te behet dicka nese

Read Full Article
Erik ten Hag “masakron” lojtarët e tij në stërvitje

Erik ten Hag “masakron” lojtarët e tij në stërvitje

Menaxheri i Manchester United, Erik ten Hag, ka “masakruar” lojtaret e tij ne stervitje ne temperatura shume te larta. Arsyeja kyçe eshte se gjate ndeshjes Manchester United vs Brentford, kundersharet i munden 4-0, duke i habitur te gjithe, dhe ato

Read Full Article
FC Barcelona e gatshme të paguaj 80 milion për yllin portugez

FC Barcelona e gatshme të paguaj 80 milion për yllin portugez

FC Barcelona eshte me se e gatshme te paguaje nje tarife reth 80 milion per Bernardo Silva. Ylli portugez, qe momentalisht luan per Manchester City, eshte i interesuar nga FC Barcelona, dhe i jane ofruar shume oferta nga ana e

Read Full Article
A po rikthehet Neymari “i vjetër”

A po rikthehet Neymari “i vjetër”

Neymar kete sezon me PSG per 3 ndeshje ka shenuar: 5 gola dhe 3 asistime. Siç po shihet, Neymar Jr po rikthehet ne “prime-n” e tij serish ne moshen 30 vjeçare. Dyshja Messi-Neymar pritet te jete e frikshme kete sezon.

Read Full Article