Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina është padyshim ndër emrat më të komentuar në media rozë. Ajo tërheq vëmendje me pothuajse secilin postim që bën dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Fjolla erdhi provokuese në disa imazhe të reja

Read Full Article
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca ka mahnitur edhe një herë tjetër me stilin e saj të dukjes. Bukuroshja shqiptare së fundmi ka marr pjesë në Javën e Modës në Milano, ndërsa u shfaq me një veshje unike. Marina ishte

Read Full Article
“Tani nuk e kam më”, Dea Mishel sot u zgjua duke qarë

“Tani nuk e kam më”, Dea Mishel sot u zgjua duke qarë

Dita e djeshme ka qënë mjaft e vecantë për Dea Mishel, e cila ka festuar ditën e saj të lindjes, ku ka marrë urime të pafundme nga ndjekësit edhe miqtë e saj. Pavarësisht se ditën e saj të rëndësishme vendosi

Read Full Article
Miranda Hashanit i janë rritur djemtë, duket shumë e lumtur

Miranda Hashanit i janë rritur djemtë, duket shumë e lumtur

Këngëtarja Miranda Hashani është një nga emrat e njohur të muzikës zbavitëse dhe asaj popullore. E dashur dhe e preferuar nga një publik i gjerë, Miranda Hashani prej vitesh sjell këngë të bukura për adhuruesit e saj. Këngëtarja është nënë

Read Full Article
Arta Bajrami me vathët më unik në Prishtinë

Arta Bajrami me vathët më unik në Prishtinë

Këngëtarja Arta Bajrami njihet për stilin unik që ka ndër vite. Ajo së fundmi publikoi një fotografi nga vetura ku shihen vathët e personalizuar me emrin e saj. Vathë të tillë deri më tani nuk janë parë në asnjë nga

Read Full Article