Back to homepage

Etiketë "Izet Mexhiti"

Qeveria e re, Mexhiti: Qëndrimi im për ministrat e BDI-së nuk ndryshon

Qeveria e re, Mexhiti: Qëndrimi im për ministrat e BDI-së nuk ndryshon

Nënkryetari i BDI-së dhe deputeti i kësaj partie Izet Mexhiti, nuk shpalos vendimin e tij, nëse do të votojë apo jo Qeverinë e re të Kovaçevskit, shkruan gazeta LAJM. “Do të shohim”, është përgjigja e tij kur pyetet si do

Read Full Article