Zihen mes veti dy banorë të Negotinës

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 5 Prill, 2024 11:39

Zihen mes veti dy banorë të Negotinës

Më datë 04.05.2024 në ora 01:30 në SPB-Tetovë, personi O.B. (28) nga Negotina e Gostivarit ka raportuar se në një objekt hotelerik në Zherovjan të Tetovës, është sulmuar fizikisht nga personi B.J.(45) nga i njëjti fshat.

Pas dokumentimit të plotë dhe zbardhjes së rastit do të vijojë parashtrimi përkatës, njoftoi Policia. Flaka Media

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 5 Prill, 2024 11:39