Moti në Maqedoninë e Veriut

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 8 Prill, 2024 06:21

Moti në Maqedoninë e Veriut

Me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 9, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 21 deri në 27 gradë.

Në ditët në vijim do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. 

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 8 Prill, 2024 06:21