Ronela Hajati: Beqaria ime ka filluar të bëhet temë shqetësuese

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 8 Prill, 2024 19:57

Ronela Hajati: Beqaria ime ka filluar të bëhet temë shqetësuese

Ronela Hajati është një nga personazhet më të drejtëpërdrejta të showbizzit shqiptar.

Ajo njihet për sensin e humorit dhe batutat pikante, si kjo që do iu tregojmë më poshtë.

E pyetur së fundmi se kur do të martohet ajo thotë se kjo nuk është diçka që e shqetëson atë aq sa të tjerët mendojnë.

Madje ajo as nuk e ka në plan tani afër diçka të tillë pasi po punon për projekte të reja në muzikë dhe një të tillë do na e sjellë të premten.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 8 Prill, 2024 19:57