Sulmohen 2 persona në Çair, njëri plagoset me armë zjarri tjetri me thikë

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 8 Prill, 2024 19:02

Sulmohen 2 persona në Çair, njëri plagoset me armë zjarri tjetri me thikë

Dje në ora 18:58 në SPB Shkup është raportuar se në zonën e Çairit, A.P.(22) dhe A.P.(23), të dy nga Shkupi, janë sulmuar nga disa persona me armë zjarri dhe një send të mprehtë, ndërsa A. P. (23) është plagosur me një mjet të mprehtë, ndërsa A.P. (22) ka pësuar plagë me arma e zjarrit.

Është kryer këqyrja dhe po merren masat për zbardhjen e rastit, pas së cilës do të vijojë parashtresa përkatëse.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 8 Prill, 2024 19:02