Pritjes i vjen fundi – Dua Lipa lanson këngën “Illusion” në kuadër të albumit “Radical Optimism”

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 12 Prill, 2024 06:10

Pritjes i vjen fundi – Dua Lipa lanson këngën “Illusion” në kuadër të albumit “Radical Optimism”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka lansuar projektin e saj më të fundit “Illusion”.

Kënga vjen në kuadër të albumit të saj të cilin pritet ta lansojë më 3 maj “Radical Optimism”, pas suksesit të jashtëzakonshëm të “Future Nostalgia”.

Deri më tani Dua Lipa ka publikuar vetëm këngët Houdini, Training Season dhe tashmë Illusion të albumit të saj më të ri.

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 12 Prill, 2024 06:10