Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik në pamje, “çmenden” fansat

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 15 Prill, 2024 09:15

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik në pamje, “çmenden” fansat

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj.

Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, si dhe ka shtuar gjatësinë, duke marrë një pamje krejt të re.

Pas postimit në rrjetet sociale, duket se fansat e saj e kanë pëlqyer shumë këtë ndryshim, duke i lënë komente pozitive.

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 15 Prill, 2024 09:15