Trendi unik i Dua Lipës, kombinon veshjen me flokë

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 15 Prill, 2024 20:13

Trendi unik i Dua Lipës, kombinon veshjen me flokë

Në look-un e fundit, këngëtarja Dua Lipa ka përshtatur me look-un e saj me flokë.

https://www.instagram.com/p/C5sxS7OMOys/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=500&rd=https%3A%2F%2Fwww.kosovarja-ks.com&rp=%2Ftrendi-unik-i-dua-lipes-kombinon-veshjen-me-floke%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1752.1000000238419%7D

Lipa veshi një minifund lëkure që mbante të njëjtën nuancë të kuqe. Ajo gjithashtu kishte veshur një triko të zezë të thurur me kopsa argjendi me logon e Chanel-it që krijonin një prerje të zjarrtë dhe një pallto lëkure të zezë të frymëzuar nga Matrix , transmeton Indeksonline.

Ajo e përfundoi look-un me unaza ari dhe kishte vendosur një grim të shndritshëm, rozë, të kompletuar me shkëlqim dhe një manikyr të kuq me shkëlqim.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 15 Prill, 2024 20:13