Iku nga burgu dhe kreu vjedhje, arrestohet i riu nga Kumanova

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 17 Prill, 2024 19:35

Iku nga burgu dhe kreu vjedhje, arrestohet i riu nga Kumanova

Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se një 26-vjeçar nga Kumanova pasi është arratisur nga burgu, ka vjedhur në një dyqan. Nga MPB thonë se i njëjti është arrestuar.

“Me datë 16.04.2024, në ora 03:30 në Kriva Pallankë, zyrtarë policorë nga Kriva Pallanka kanë privuar nga liria E.Z (26) nga Kumanova. Ai dyshohet se pasi është arratisur nga burgu, ka marrë sende dhe para nga një objekt shitës në Kriva Pallankë”, thonë nga MPB.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 17 Prill, 2024 19:35