Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 19 Prill, 2024 09:33

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Ish-konkurrentja finaliste e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka reaguar pas akuzave të ngritura nga Stresi, një konkurrent tjetër i BBVK.

Gjatë një deklarate të fundit, Stresi foli në mënyrë kritike për Xhulin, duke pretenduar se ajo nuk meritonte vendin e parë në garë, pasi sipas tij, ajo ka paraqitur një histori të rreme gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e BBVK.

Në përgjigje të kësaj se çfarë reperi nga Shqipëria tregoi, Juliana ka hedhur akuza të forta kundër tij, përmes një videoje të cilën e ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory.

Xhuli gjithashtu zbuloi se Stresi i kishte premtuar publikisht një shumë të konsiderueshme parash nëse ai do e fitonte Big Brother-in. “M’i ka premtuar publikisht 30 mijë euro pasi të dalim nga BBVK, nuk ka ndodhur kjo. Ai është rrenc, gjithë i kam thënë ‘rrenc’”, shtoi ajo, duke nxjerrë në pah një marrëveshje të supozuar që nuk është mbajtur.

Juliana dhe Stresi përndryshe kanë pasur vazhdimisht përballje me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit të tyre të përbashkët në shtëpinë më të famshme në Kosovë.


“Të gjithë e dimë se ai është një djalë që pi bari nëpër skutat e Tiranës. Askush nuk e do, nuk është këngëtar e s’ka as karrierë. Ka përdorur shëndetin e ish-gruas së tij për lojë,” deklaroi ajo, duke shtuar një sërë kritikash ndaj karakterit dhe veprimeve të Stresit gjatë kohës së tij në BBVK.

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 19 Prill, 2024 09:33