Pasi i dha fund lidhjes me Kaderin, reagon Lumbardhi

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 29 Prill, 2024 20:49

Pasi i dha fund lidhjes me Kaderin, reagon Lumbardhi

Lumbardhi dhe Kaderi që nga përfundimi i ‘Big Brother VIP Kosova’ janë komentuar për romancën e tyre.

Veprimi i tyre ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve ku kanë fshirë të gjitha fotot me njëri tjetrin dhe nuk ndiqen më në ‘Instagram’, shkruan “Kosovarja”.

Andaj nga kjo Lumbardhi ka reaguar më një foto në mediat sociale ku shprehet se “Qetu n’set tu e chillit”.

Nga kjo kuptojmë se Lumbardhi po kalon këtë situatë me qetësi i angazhuar me punë.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 29 Prill, 2024 20:49