Xhinset që duken sikur janë urinuar kushtojnë 750 euro dhe tashmë janë në shitje

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 2 Maj, 2024 22:27

Xhinset që duken sikur janë urinuar kushtojnë 750 euro dhe tashmë janë në shitje

Marka italo-britanike e veshjeve për meshkuj JordanLuca ka krijuar një palë xhinse të quajtura Stain Stonewash me një njollë të errët në zonën e bigës. Xhinset bënë debutimin e tyre në Javën e Modës në Milano dhe shpejt u bënë një hit viral, me shumë që i përshkruan ato si ‘xhinse të mërzitur’.

Foto: – / Imazhe INSTAR / Profimedia

Gjegjësisht, pjesa më e errët e vendosur në mënyrë strategjike e xhinseve të kujton shumë momentin e sikletshëm, por duket se kjo vetëm sa ka rritur popullaritetin e tyre pasi ato tashmë janë të shitura në uebsajtin e markës. Ata kushtojnë 750 euro jo më pak, dhe 567 me shitje dhe vijnë në dy ngjyra xhins.

Por mos u shqetësoni, nëse i dëshironi vërtet, mund të regjistroheni dhe ata do t’ju njoftojnë kur të jenë përsëri në magazinë.

Foto: – / Imazhe INSTAR / Profimedia
Foto: – / Imazhe INSTAR / Profimedia
Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 2 Maj, 2024 22:27