Fjolla Morina kthehet sërish me Fisnik Sylën?

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 6 Maj, 2024 20:40

Fjolla Morina kthehet sërish me Fisnik Sylën?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla, i dhanë fund marrëdhënies së tyre rreth dy vite më parë.

Ata u ndanë pak muaj pas ceremonisë së dasmës që u realizua në ishujt Maldive.

Dyshja më pas hodhën akuza të mëdha në rrjete sociale kundrejt njëri-tjetrit.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata vazhdimisht ‘thumbuan’ me postime, e madje zbuluan edhe shumë gjëra për raportin e tyre, gjë të cilat nuk kanë qenë të njohura më parë për publikun.

E së fundmi, biznesmeni nga Gjilani ka befasuar me një video të ndarë në InstaStory, pasi shihet me Fjollën në një makinë.

Foto: Arkiv

Postimit ia ka vënë një ’emoji’ me zemra, ndonëse nuk dihet asgjë më shumë për këtë marrëdhënie.

A janë ribashkuar apo jo, kjo mbetet të shihet ditëve në vazhdim.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 6 Maj, 2024 20:40